October 23, 2021


Casus yazılım koruma ve zararlı yazılımları temizleme programı

Spy Emergency casus yazılımları ve diğer internet enfeksiyonlarını bilgisayarınızdan hızlı ve güvenli bir şekilde kaldıran anti-spyware, anti-trojan ve anti-spam yazılımıdır. Sezgisel kullanıcı arayüzü ile casus yazılımları temizleme, her kullanıcı için çok basittir.

Spy Emergency virüs, spyware, trojan, spam ve diğer casus yazılımları bilgisayardan kaldırmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. Spy Emergency casus yazılım, trojan, adware, solucan ve spamlara karşı bilgisayarınızı korur. Bilgisayarın yavaşlamasına neden olacak tüm tehlikelere karşı tam bir koruma sağlar. Spy Emergency bir çok kullanıcı tarafından beğenilen bir program değil. Zaten deneme sürümü sunulmaktadır. İşe yarayıp yaramadığını deneyebilirsiniz.

Spy Emergency bu enfeksiyona karşı koruma sağlar: Casus yazılım (Spyware), Reklam yazılımı (Adware), spam, ana sayfa korsan saldırganları, uzaktan yönetim araçları, ActiveX Bileşenleri, Çeviriciler, Scumware, Keylogger’lar, Truva atları, Araç Çubukları, Çerezleri izleme, Tarayıcı Korsanlıkları / BHO’lar ve diğer birçok internet parazitleri ve enfeksiyonları.

Spy Emergency Bilgileri

Son Sürüm: Spy Emergency 24.0.160.0

Boyutu: 26.21 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Spy Emergency Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status