Spotify: Online olarak müzik dinleme, müzik indirme ve müzik dünyasını keşfetmek için ücretsiz ve Türkçe program.

Spotify, milyonlarca şarkıyı online olarak tek bir yerde bulacağınız masaüstü online programdır. Yeni çıkan şarkılar, en hit şarkılar, tüm şarkılar tek bir yerde. Dilediğiniz gibi müzikleri dinleyebilir veya indirebilirsiniz.

Cep telefonunda sanatçıları, albümleri ve çalma listelerini karışık modunda dinleyebilirsin. Veya ruh haline uygun hazır bir çalma listesini seçebilirsin. Tablet ve bilgisayarda istediğin şarkıyı istediğin zaman dinleyebilirsin.

Spotify yeni müzikler keşfetmek için idealdir. Keşfet sayfanda sürekli olarak dinlediklerine göre yeni müzik önerileri gelir. Yeni favori şarkıların seni bekliyor.

Spotify ile her zaman dinlenecek harika müzikleri bulabilirsin. Her ruh haline uygun, her türden harika çalma listelerine göz at. Ne dinleyeceğini bilmiyorsan veya yeni bir şeyler dinleme modundaysan tam sana göre.

Bu yüzden Spotify bu kadar sosyal. Müziklerini Spotify, Facebook, Twitter ve blog sayfanda paylaş. Seni harika müziklerle tanıştıran arkadaşların, sanatçılar ve müziğe yön verenlerle yakınlaş. Şu anda neleri dinlediklerini öğren.

Arkana yaslan ve Spotify radyosunun tadını çıkar. Sevdiğin bir şarkı veya sanatçıyla başla, daha sonra bırak Spotify sana art arda harika parçalar göndersin. Dinlediğin şarkıları beğenerek istasyonlarını daha da geliştir.

Spotify indir-online muzik dinle indir

Spotify programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 31.19 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Spotify Türkçe İndir (0.9.7.16)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status