March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Spider Player: Ücretsiz Medya Oynatıcı

Spider Player Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcı veya müzik dinleme programıdır. Spider Player Winamp yazılımına alternatif olarak kullanacağınız bir müzik dinleme programıdır. Müziklerin ses kalitesini bozmadan mükemmel bir sesle dinlemenizi sağlar.

MP1, MP2, MP3, MP4, M4A, MPC (MP+, MPP), AAC, aacPlus, AC3, Ogg Vorbis, FLAC, Ogg FLAC, TTA, APE, WavPack, Speex, WAV, CDDA, WMA, MID, RMI, KAR, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX gibi tüm formatları destekliyor. Kendi içerisinde bir cd yazma programı barındırıyor ve böylece ses formatlarını (mp3, ogg, wav) kolaylıkla dönüştürebiliyor ve cd ye kaydedebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü bir tag editörüne sahip olan program ID3v1&ID3v2, Vorbis, WMA metadataları gibi tagları değiştirebiliyor. Sese efekt katabiliyor, bunun yanında müzik parçasınına ait şarkı sözü eklemenize imkan veriyor. Skin desteği, düzenlenebilir ikonlar, m3u ve playlist desteği, ekolayzır gibi özellikleri bulunan ve Türkçe dil desteğini ayarlardan seçebileceğiniz bu programı alternatif arayanlar deneyebilir.

İnanılmaz ses kalitesi: Dahili 32-bit ses işleme playback bile, ses kartı gibi çözünürlükte çıktı kabil değildir ekstra berraklık ve vefa ekler.

Çapraz geçiş: parçalar arasında sorunsuz ince geçiş efektleri sonucu çapraz geçiş.

Surround Ses: Destekler 5.1/7.1 Surround yanı sıra klasik stereo / mono audio dosyaları.

Spider Player 2.5.3 sürümü eklenmiştir.

Boyut: 3.3 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Spider Player 2.4.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status