March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PC Hızlandırma, PC Performans Artırma Programı

Bilgisayarınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ister misiniz?

SpeedUpMyPC, bilgisayar sorunlarını çözmeye yardımcı ve bilgisayar hızlandırma, performans artırma için yardımcı olacak kaliteli bir programdır. SpeedUpMyPC bilgisayar da tarama yaparak tüm sistem sorunlarını listeleyerek ve çözüm sunarak bilgisayarı hızlandırmak için en iyi optimizasyonu yapacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım çok yavaş mı diyorsunuz? Çok farklı ayarları, dosyaları ve işlemleri izlemek için bilgisayarınızın yavaşlamasına neyin neden olduğunu bilmek mi istiyorsunuz? Bilgisayarın hız ve performansını kurtarmak için gerekli teknik düzenlemeleri uygulamak zordur. Bu konuda iyi bilgisayar uzmanı olmanız gerekiyor. Ama bu program sayesinde pek de uzman olmanıza gerek yok.

SpeedUpMyPC 2013 geliştirilmiş performans için sisteminizi optimize etmeye yardımcı güç araçlar sunuyor ve  bilgisayar hızını engelleyen, bilgisayarınız yavaşlama sorunlarını tanımlamak için bilgisayarınızı tarar. Böyle geçersiz kayıt defteri girdileri gibi yavaşlamaya neden olan konuları kaldırılır ve kullanılmayan işlem alanını boşaltmak için devre dışı bırakılır. Sonuç daha hızlı ve daha iyi çalışan bir bilgisayar.

SpeedUpMyPC

SpeedUpMyPC PC hızlandırma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 1.30 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SpeedUpMyPC 2013 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status