March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

SPAMfighter Standard: Ücretsiz SPAM engelleme programı.

SPAMfighter Standard ücretsiz programı Outlook, Windows Mail, Windows Live Mail, Outlook Express ve Thunderbird için Spam filtreleme, engelleme programıdır.

SPAMfighter piyasada, güçlü güvenli ve en etkili anti-spam filtresi oluşturmak için Microsoft ile ortaklık kurmuştur. Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail veya Thunderbird kullanıyorsanız ve spamlardan kurtulmak istiyorsanız sadece SPAMfighter programını kurun. Office Outlook spam engelleme, Ofis outlook 2007 spam engelleme programı, Outlook 2007 spam engelleme programı indir, Spam temizle gezginler,  thunderbird spam engelleme,

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni posta geldiğinde, otomatik olarak SPAMfighter tarafından test edilecek ve spam ise spam klasörüne taşınacaktır. Eğer algılanmamış bir spam mail alırsanız, tek bir düğmeye tıklayarak kaldırabilirsiniz.

SPAMfighter indir-spam engelleme programi

SPAMfighter Standard spam engelleme programı XP, Vista ve Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (32 bit –  64bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Desteklenen e-posta istemcileri: Outlook 2000, 2002, 2003, 2007 ve 2010 (Office). Outlook Express 5.5 (ve üst sürümleri) (32 Bit). Windows Mail (sadece 32bit), Windows Live Mail (sadece POP3), Mozilla Thunderbird 15 (ve eski sürümleri)

Boyutu: 2,46 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SPAMfighter Standard İndir (7.6.87)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status