November 29, 2021


SoftPerfect RAM Disk: Sanal RAM Disk Oluşturma Programı

SoftPerfect RAM Disk tümüyle kendi belleğinde saklanan bilgisayarınıza bir disk bölümü oluşturmayı sağlayan ücretsiz yüksek performanslı RAM disk uygulamasıdır. Bellek olarak daha yüksek bir performans elde etmek için hızlı bir bellek diskte geçici veri depolamak, fiziksel sabit disklere göre çok daha hızlıdır.

SoftPerfect RAM Disk, Windows Gezgini ve diğer uygulamalara erişilebilir bilgisayar RAM de yerleşik bir sanal disk oluşturur ve bu diskte herhangi bir geçici bilgi saklamak için imkan sağlar. Ama unutmayın ki, oluşturduğunuz sanal disk bölümüne eklediğiniz bilgiler bilgisayar yeniden başlatıldığı zaman RAM’den silinecektir.

Ayrıca Windows sistem ve uygulamaların çoğu geçici veriler için hızlı bellek diski kullanabilir, böylece geçici dosyalar için RAM diski kullanmak için yapılandırılabilir.

Geçici dosyaların, uygulamaların sanal RAM diski kullanması sabit diskin ömrünü uzatır. Bu ürün sadece kullanılabilir hafıza ile sınırlıdır sanal RAM diskleri herhangi bir sayıda oluşturmanızı sağlar.

softperfect-ram-disk-indir-

SoftPerfect RAM Disk Bilgileri

Son Sürümü: SoftPerfect RAM Disk 4.0

Boyutu: 6.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: SoftPerfect Research

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SoftPerfect RAM Disk 4.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status