Sponsorlu Bağlantılar

SmartFTP Client: Türkçe FTP Programı

SmartFTP, bir FTP (File Transfer Protocol), FTPS, SFTP, SSH, Terminal istemcisidir. İnternet üzerindeki yerel bir bilgisayar ve sunucu arasında dosya aktarımı sağlar. Pek çok temel ve gelişmiş özellikler ile SmartFTP aynı zamanda güçlü bir araçtır, güvenilir ve verimli dosya transferi sağlar. Bizim ftp yazılımı indirmek için buraya tıklayın.

SmartFTP’nin kullanım alanları:

Sponsorlu Bağlantılar
  • Web sitelerinin yayımlanması ve idaresi
  • Grafik, belge, film ve müzik dosyalarının yollanıp indirilmesi
  • Dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla dosya paylaşımı
  • Yerel ve uzak dosyaları yedekleme ve senkronize etme.

FTP ve FTPS (Güvenli FTP), FIPS 140-2 uyumlu, Dosya/Klasör eşitlemesi, küçük resimler ve önizleme, görsel karşılaştırma, gelişmiş çizelge, IPv6, transfer sırasında anında sıkıştırma (MODE Z), UTF-8 desteği içermektedir.

Sürükle bırak desteği ile kolay bir kullanım sunar. Çoklu bağlantılar eklemek mümkündür.  Otomatik yeniden bağlantı kurar ve yarıda kalan transferleri kaldığı yerden devam ettirir. Transfer bütünlüğü sağlar. Doğruluğu kontrol edilen transferler (XCRC, XMD5, XSHA). FXP (Sunucudan Sunucuya dosya transferi) desteği vardır.

Dosyaların sunucu üzerinde düzenlenmesine izin verir. Sunucu üzerinde dosya ve klasör arama yapabilirsiniz. Toplu dosya adlandırma (Professional Edition) yapabilirsiniz. Kodlama (Professional Edition). Gelişmiş NAT/UPnP Desteği. UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır), ICS, ICF.

Aynı anda sınırsız işlem gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir. Uluslararası Domain İsimleri (IDN) desteği vardır. Proxy / Güvenlik Duvarı desteği içermektedir. Yedekleme aracı sayesinde dosyaların kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Boyutu: 33.30 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SmartFTP 64 Bit Türkçe İndir (4.1.1301)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status