March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows Mobile İçin Ücretsiz Web Tarayıcı

Windows Phone için Sleipnir Mobil yüksek hızda birden çok sekme kullanmayı sağlayan Windows Phone için ücretsiz bir web tarayıcıdır.

Sleipnir PC, Mac, Android, iPhone / iPad sürümlerinde yer imlerini senkronize eedebilirsiniz bunun yanı sıra, iş yerinde, okulda, evde olsun vs diğer aygıtlarda favorilerinize erişmek artık mümkün. Siz nerdeyseniz Sleipnir orda.

Sponsorlu Bağlantılar

Sleipnir Mobile web tarayıcı Windows Phone 7.5, Windows Phone 8 ve üst sürümlerinde çalışır.

Farklı sosyal medya sitelerinde çeşitli seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgili beslemelerini elde edebilirsiniz. Medya hizmet bir kullanıcı olmaya gerek yok Orada da oturum açmak için gerek yoktur.

1 of 8

Sleipnir, dilerseniz Trident (Internet Explorer tarafından kullanılan) ve Webkit (Google Chrome) yorumlarıyıcı motorlarını aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor.

Sleipnir geniş bir kişileştirme imkanı tanıyor. Adres çubuğu davranışları, yer imleri paneli, arama kutusu üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome eklentileriyle de uyumlu olması Sleipnir’a daha fazla özellikler eklenmesine imkan tanıyor.

Sleipnir’ı farklı kılan özelliklerden biri de “Fenrir Pass” ile bulut servis desteği. Ayarlarınızı, yer imlerinizi senkronize edebildiğiniz servisle mobil cihazınızdaki Sleipnir uygulaması ile de konum – data gönderimi ve senkronizasyon yapabiliyor.

Gelişmiş RSS okuma desteği, sekme guruplama, klavye kısayolları  ve gelişmiş fare haraketleri (mouse gestures) gibi birçok özelliği de barındırır.

Boyutu: 2 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sleipnir Mobile İndir – Windows Mobile" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status