March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch İçin Web Tarayıcı

iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için ücretsiz bir web browser, web tarayıcı. Ultra yüksek hızlı besleme okuyucu tarayıcıya entegre edilmiştir.

Sleipnir otomatik olarak Windows, Mac, iPhone ve Windows Phone üzerinde yer imlerini senkronize edebilirsiniz ve aynı zamanda bir dizi web hizmetleri kullanmak için kullanılabilecek ücretsiz bir bulut hizmetidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı sosyal medya sitelerinde çeşitli seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgili beslemelerini elde edebilirsiniz. Medya hizmet bir kullanıcı olmaya gerek yok Orada da oturum açmak için gerek yoktur.

iPhone Screenshot 1 iPhone Screenshot 2

Sleipnir, dilerseniz Trident (Internet Explorer tarafından kullanılan) ve Webkit (Google Chrome) yorumlarıyıcı motorlarını aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor.

Sleipnir geniş bir kişileştirme imkanı tanıyor. Adres çubuğu davranışları, yer imleri paneli, arama kutusu üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome eklentileriyle de uyumlu olması Sleipnir’a daha fazla özellikler eklenmesine imkan tanıyor.

Sleipnir’ı farklı kılan özelliklerden biri de “Fenrir Pass” ile bulut servis desteği. Ayarlarınızı, yer imlerinizi senkronize edebildiğiniz servisle mobil cihazınızdaki Sleipnir uygulaması ile de konum – data gönderimi ve senkronizasyon yapabiliyor.

Gelişmiş RSS okuma desteği, sekme guruplama, klavye kısayolları  ve gelişmiş fare haraketleri (mouse gestures) gibi birçok özelliği de barındırır.

Boyutu: 9,7 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sleipnir Mobile İndir – iPhone, iPad, iPod touch" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status