March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Web Tarayıcı

Android mobil cihazlar için ücretsiz bir web browser, web tarayıcı. Ultra yüksek hızlı besleme okuyucu tarayıcıya entegre edilmiştir. En kısa sürede Google Reader’da listesinde yüklediğiniz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sleipnir otomatik olarak Windows, Mac, iPhone ve Windows Phone üzerinde yer imlerini senkronize edebilirsiniz ve aynı zamanda bir dizi web hizmetleri kullanmak için kullanılabilecek ücretsiz bir bulut hizmetidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sleipnir Mobile web tarayıcı Android 2.1 ve üst sürümlerinde çalışır.

Farklı sosyal medya sitelerinde çeşitli seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgili beslemelerini elde edebilirsiniz. Medya hizmet bir kullanıcı olmaya gerek yok Orada da oturum açmak için gerek yoktur.

Sleipnir, dilerseniz Trident (Internet Explorer tarafından kullanılan) ve Webkit (Google Chrome) yorumlarıyıcı motorlarını aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor.

Sleipnir geniş bir kişileştirme imkanı tanıyor. Adres çubuğu davranışları, yer imleri paneli, arama kutusu üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome eklentileriyle de uyumlu olması Sleipnir’a daha fazla özellikler eklenmesine imkan tanıyor.

Sleipnir’ı farklı kılan özelliklerden biri de “Fenrir Pass” ile bulut servis desteği. Ayarlarınızı, yer imlerinizi senkronize edebildiğiniz servisle mobil cihazınızdaki Sleipnir uygulaması ile de konum – data gönderimi ve senkronizasyon yapabiliyor.

Gelişmiş RSS okuma desteği, sekme guruplama, klavye kısayolları  ve gelişmiş fare haraketleri (mouse gestures) gibi birçok özelliği de barındırır.

Boyutu: 2,7 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sleipnir Mobile İndir – Android" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status