October 21, 2017


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

SkyShield Antivirus: Ücretsiz Kapsamlı Antivirüs Programı

SkyShield Antivirus, hızlı ve kolay kullanımlı ücretsiz antivirüs programdır. SkyShield Antivirus programı 5 farklı koruma kalkanı sunuyor. PC Shield, Download Shield, USB Shield, Toolbar Shield, Email Shield araçları sunuyor.

PC Shield: Kolay kullanımlı, kendi kendine güncellenen, herhangi bir zararlı yazılımlara karşı değerli verilerinizi korur, bilgisayarınızın tam güvenliği sağlar. SkyShield her türlü virüslerden bilgisayarınızı korur.

Download Shield: İnternetten indirdiğiniz herhangi bir dosya, müzik, belge tehlikeli olabilir. SkyShields ile temkinli olmayı unutabilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için tüm indirilen dosya ve programları tarar ve zararlı yazılım tespit ederse, bu dosyaların yüklenmesini engeller.

USB Shield: USB flash diskleri bilgisayara takarken virüslü olmasından korkuyor musunuz? SkyShield USB sürücüden sisteminize gelen enfeksiyona karşı tam koruma sağlar.

Toolbar Shield: SkyShield tarayıcının ana sayfa ve araç çubuğu ayarlarını değiştirmeye çalışan malware kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Email Shield: SkyShield e-postalarınızı ve virüslerin çeşitli türlerini tespit ederek, e-posta hesabınıza spam gelmesini engeller.

SkyShield Antivirus Ekran Görüntüsü

skyshield-antivirus-indir-

SkyShield Antivirus Bilgileri

Sürümü: SkyShield Antivirus 2014 5.2.3

Boyutu: 68.36 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SkyShield

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SkyShield Antivirus 2014 5.2.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status