March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mac OS X İçin Skype WiFi Uygulaması

Skype WiFi for Mac OS X. Mac OS X için Skype WiFi 6.6.0.467 sürümü.

Skype WiFi, Skype Kredi kullanarak, dünya çapında kamu WiFi hotspot online görüşme yapmayı sağlayan ücretsiz Skype uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya çapındaki 1 milyonun üzerinde WiFi erişim noktası üzerinden Skype servisine erişme imkanı sunan SkypeWiFi uygulaması, iOS ve Android platformundan sonra Mac OS X kullanıcıları içinde yayınlandı.

Screen shot 1

Mevcut Skype krediniz ile dakika başı ücretlendirme karşılığında havaalanları, fuar merkezleri, restaurantlar, cafeler gibi çeşitli konumlarda bulunan WiFi bağlantı noktaları üzerinden internete bağlanabilmek için SkypeWiFi uygulamasını kullanabilirsiniz. E-postalarınızı kontrol etmek veya işlerinizi halletmek için saatlik veya günlük internet kullanım bedeli ödemek yerine kullandığınız kadarını ödersiniz.

Mac OS X için Skype WiFi uygulamasını kullanmaya başlamak için Get Started butonuna dokunun/tıklayın ve Skype kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Mevcut ağlardan “Skype WiFi burada mevcuttur” yazısını gördüğünüz ağa bağlanabilirsiniz. Adresinden Skype kredisi satın alabilirsiniz.

Boyutu: 39 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Skype WiFi İndir – Mac OS X" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status