March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 / 8.1 için Skype uygulaması

SkypeWindows Live Messenger (MSN) programı yerine geçen daha gelişmiş özelliklere sahip görüntülü ve sesli konuşma, mesajlaşma programıdır. Skype Windows 8 Metro arayüz için tasarlanmış sürümüdür.

Skype bilgisayarlarında veya telefonu diğer insanları aramak için bir yazılımdır. Skype’ı indirin ve dünyanın her yerinden ücretsiz olarak aramaya başlayın. Aramaları ve mükemmel ses kalitesi ve yüksek uçtan uca şifreleme ile güvenli edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Skype ile İnternet üzerinden ücretsiz çağrılar, görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma. Ve ayrıca, dünyanın herhangi bir yerindeki telefonlara muhteşem tarifelerle çağrılar.

Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz (kurulum ya da abonelik ücreti ödemeden).

Skype Özellikleri

  • Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrı.
  • Ücretsiz görüntülü görüşmeler.
  • Ücretsiz anlık mesajlaşma.
  • Sabit telefonlara ve cep telefonlarına çağrı, SMS gönderme.

Boyutu: 11.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Skype İndir (Windows 8 / 8.1) Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status