Bilgisayarda Facebook Engelleme Programı

Bilgisayarınızda Facebook engellemek ister misiniz?

Facebook dünya genelinde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesidir. Tabi Facebook kullanımını abartan pek çok insan var. Hayatları sadece Facebook olmuş insanlar var. Özellikle ebeveynler, çocuklarının Facebook’tan hiç çıkmadığından dolayı huzursuz.

Peki Facebook sitesini bilgisayarınızdan engellemek ister misiniz?

Facebook Blocker ücretsiz programı bilgisayarınızda tamamen Facebook engellemeyi sağlayan programdır. Böylece çocuklarınız bilgisayardan Facebook sitesine giremeyecek.

Facebook Blocker hızlı bir şekilde Windows sistem Facebook engelleme veya engeli (Block / Unblock) kaldırmak için ücretsiz bir araçtır.

Hemen hemen herkes Facebook bağımlısı olmuştur. Facebook Blocker anne-babalar çocuk kontrol etmek, aynı derecede şirketlerde çalışan verimliliğini sağlamak zor oldu.

Facebook Blocker araç özellikle sınav zamanlarında, Facebook sosyal paylaşım sitesini kendi çocuğunuza engelleyebilirsiniz. Facebook Blocker ebeveynler için çok kullanışlı gelecektir. Üniversite veya kolej, yönetici kendi laboratuar sistemlerinden öğrenciler için Facebook erişimini engelleyebilir.

Ayrıca küçük ofislerde kolayca yatırım yapmadan çalışma saatleri içinde Facebook erişimi engellemek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Herhangi bir güvenlik duvarı veya proxy sunucusu kurulum gerektirmez. Anında Facebook engellemek veya engelini kaldırmak için sadece tek bir tıklama yeterli.

FacebookBlocker Screenshot

FacebookBlocker Screenshot

Facebook Blocker programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 2.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Facebook Engelleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status