simplifast: Sistem hızlandırma, bakım-onarım ve performans artırma programı.

simplifast, Windows sorunları giderme, pc hataları düzeltme vs faydalı araçlar ile sistem hızlandırma ve performans artırmaya yardımcı gelişmiş bir programdır.

Bilgisayarınız hızlı bir şekilde çalışmıyor mu? simplifast PC hızlanma için gerekli olan tüm uzman araçları sağlar.

Profesyonel yardım olmadan, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için, neler yapılacağını bilemeyiz. Sistem sabit diski birleştirmek, başlangıç programları kaldırmak yararlı olabilir.

Düşük performans genellikle gereksiz sistem hizmetlerinin çalışmasından dolayı olur. Ve daha söylenecek pek çok şey var. Ama bunların hepsini bir kenara bırakıp  simplifast programının sunduğu özelliklerden faydalanalım.

Bilgisayarı yavaşlatan tüm nedenlerin çözümü için simplifast programını kullanabilirsiniz. simplifast programı tek bir tıklama ile, tüm bilgisayar sorunlarını tarar. Program karşılaştığı her sorun için PC hızını artırmada önemli uyarılar yapacaktır. Tam performans için sistem sabit diski birleştirme, başlangıç programları kaldırma, gereksiz Windows hizmetleri veya işlemleri durdurmak için simplifast programın sunduğu yüksek hız modu kullanabilirsiniz.

simplifast indir-sistem hizlandirma programi

simplifast programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 15.16 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"simplifast İndir (1.4.7.4)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status