March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

SILKYPIX Developer Studio PRO Mac OS X bilgisayarınız için RAW dönüştürme programıdır. Yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturmak için denemek lazım.

SILKYPIX Developer Studio PRO, yüksek çözünürlüklü ve yüksek kalite resim/fotoğraf oluşturmak için yardımcı olan gelişmiş bir RAW dönüştürücü programdır.. Tek bir görüntü kullanılarak HDR görüntüler oluşturmak. RAW dönüştürücü RAW görüntü verilerinin tam potansiyelini kullanır.

SILKYPIX Developer Studio; RAW dönüştürücü en önemli özelliklerinden biri, beyaz denge aracı. Birden fazla ışık kaynağı olsa bile, mükemmel bir düzeltme sağlayan iki farklı Otomatik Beyaz Denge (Auto White Balance) algoritmaları sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Düşük ışık koşullarında yüksek deklanşör hızları mükemmel Yüksek ISO hızı parazit bastırma gerektirir. SILKYPIX RAW dönüştürücü “NR3”, güçlü, yüksek performanslı parazit azaltma ile birlikte gelir.

Çekim koşulları, düşük kontrastlı resimlere yol açarsa, kontrastı artırmak için Siyah seviye aracını kullanın. SILKYPIX Developer Studio PRO RAW çevirici özelliği çok doğal kontrast geliştirmeleri sağlar.

RAW dönüştürücü artık “profil” olarak adlandırılan yeni bir renk modu fonksiyonu ile birlikte geliyor. “Faithful Mode” tüm yeni renklerde doygunluk seviyelerini değiştirmeden kontrastını değiştirmenize olanak sağlar.

SILKYPIX Developer Studio PRO ve daha bir çok muhteşem özellikler sunuyor. Tam anlamı ile muhteşem resim/fotoğraf oluşturmanızı sağlayacak.

SILKYPIX Developer Studio PRO

SILKYPIX Developer Studio PRO, RAW dönüştürme programı Apple Mac OS X 10.8 (Mountain Lion) / 10.7 (Lion) / 10.6 / 10.5 ile uyumludur.

Boyutu: 138 MB

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SILKYPIX Developer Studio PRO İndir (5.0.52.0) Mac OS X" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status