April 24, 2018


Android DNS Değiştirme/Düzenleme Programı

Set DNS-Android-DNS-Degistirme-programiSet DNS, Android telefon ve Android tablet üzerinde DNS düzenlemenizi sağlayan ücretsiz DNS değiştirme programıdır. 3G veya WiFi üzerinden internete bağlanırken, istediğiniz DNS sunucularından internete bağlanmak için DNS düzenleme, DNS değiştirme imkanı sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Set DNS root’lu cihazlarda tüm Android cihazlar için 3G/mobile ağlar için WiFi üzerinde özel alan adı sunucularını kullanmak için root’lu telefonunuzun DNS adresini değiştirmenin en kolay yoludur.

IPv4 ve IPv6 ağları ve sunucuları ile çalışır. Set DNS uygulaması sayesinde Android telefondan WiFi ve 3G ile internete bağlanacağınız zaman, farklı DNS sunucular ile internete bağlanmanız için DNS değiştirme imkanı sunuyor.

Önemli bir hatırlatmak yapmak istiyorum. Bu ücretsiz uygulama sadece root yapılmış Android mobil cihazlar üzerinde çalışıyor. Uygulamanın en güzel tarafı ise popüler ve güvenlikli Google DNS, FoolDNS ve OpenDNS ayarları ile birlikte geliyor. Bunlara ekstra olarak siz kendi DNS sunucularınızı girebilirsiniz. Android telefon ve Android tablet üzerinde tam bir DNS düzenleme imkanı sunuyor.

Mevcut Sürüm: Set DNS 2.1.3

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 857 KB

Gerekli sürüm: Android 2.1 ve 4.2 arası

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Set DNS İndir (Android) DNS Değiştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status