February 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Takvim Uygulaması

Semerkand Takvimi iOS yüklü mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir takvim uygulamasıdır.

iOS 4.0 veya üst sürümü yüklü iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad mobil cihazlar ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Semerkand Şirketler Grubu bünyesinde 2003 yılından beri dağıtımı yapılan  Semerkand Takvimi her yıl yeniden düzenleniyor. Sekiz farklı bölgeye özel 32 farklı grup altında basılan takvimler, ilçe namaz vakitlerine de mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyor. Vakit hesaplama usulünde ehl-i sünnet içtihatlarını esas alan Semerkand Takvimi’nin içeriğinde özenle hazırlanmış çok yönlü metinler yer alıyor. Hadisler, menkîbeler, tarihi olaylar, tarihi şahsiyetler, sağlık ve aileye dair meseleler, latifeler, şiirler, veciz sözler ve yıl boyunca okumak isteyeceğiniz ne varsa yaprakların arasına serpiştiriliyor. Takvim yapan saatler ayarlanıyor. Bölgelere özel hazırlanan takvimde, namaz vakitleri, imsak ve iftar vakitleri de sayfalardaki yerini alıyor.

Semerkand Takvimleri, promosyon takvimlerinin yanında prestij takvimleri de üretiyor. Birinci hamur kâğıttan üretilen takvimler de sizlerin beğenisiyle karşılaşıyor. Özenle seçilmiş aynalar, takvim yapraklarını da saklayabileceğiniz özel üretim takvim kutuları ve saatli takvim kutuları da duvarlarınızda şık bir görüntü oluşturması için tasarlanıyor.

Boyutu: 15,2 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Semerkand Takvimi 1.0 İndir – iOS" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status