Secret Disk: Bilgisayarda şifreli ve gizli disk oluşturma programı.

Dosya, klasör şifreleme, kilitleme ve gizleme gibi işlemlere alışmış durumdayız. Önemli dosya ve klasörlerin güvenliği için gizlemek, şifrelemek bir gereksinim sonuçta. Secret Disk dosya ve klasör şifrelemeye ve gizlemeye gerek duymadan, direkt olarak şifreli ve gizli bir disk oluşturmayı sağlıyor.

Secret Disk bir saniye içinde görünmez ve bir parola ile kilitli olabilir bir disk oluşturmayı sağlayan ücretsiz programdır. Size özel dosya ve klasörleri görünmez ve korumalı yapabilirsiniz.

Sabit diskinizi biçimlendirmek veya boot sektör için herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez. Program çok hızlı bir şekilde otomatik olarak yeni bir disk oluşturmayı sağlayacaktır. Tüm içeriği de dahil olmak üzere, diski görünmez yapmak ve bir şifre ile koruyabilirsiniz. Diskte herhangi bir dosya ve klasörleri saklayabilirsiniz. Secret Disk her zamanki gibi sabit disk ve yüklediğiniz diğer programlar ile uyumlu çalışır. Birden fazla gizli diske sahip olabilir ve aynı zamanda bir disk harfi seçebilirsiniz.

Secret Disk indir

Secret Disk programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 473 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Secret Disk 2.07 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status