February 21, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

SeaMonkey İndir: Ücretsiz Türkçe Web Tarayıcı

SeaMonkeyTürkçe dil desteği sunan ücretsiz bir web tarayıcısı. SeaMonkey 2.10 yeni sürümü yayınladı. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Böyle bir yazılım paketi daha önce Netscape ve Mozilla tarafından yapılmış popüler ve SeaMonkey proje geliştirmek ve bu konsept için yüksek kaliteli güncellemeleri sunmaya devam ediyor. Bir de web besleme okuyucu, HTML düzenleyicisi, IRC sohbet ve web geliştirme araçları ile bir İnternet tarayıcı, e-posta ve haber grubu istemcisi içeren, SeaMonkey gelişmiş kullanıcılar, web geliştiricileri ve kurumsal kullanıcılara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

SeaMonkey 2.10 Türkçe İndir: SeaMonkey bir Türkçe web tarayıcı.

SeaMonkey sürümü Windows 7/Vista/XP, Linux ve MAC işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

  • Sekmeli tarama desteği. Sekmeli tarama özelliği ile tek bir tıklama ile aynı anda birkaç sayfa açın. Ayrıca, ana sayfa sekmeleri, birden fazla sayfa olabilir.
  • Açılır pencere engelleyicisi rahatsız edici reklamlardan kesintisiz internet sörf yapmanızı sağlar.
  • Görüntü Yöneticisi zararlı görüntüleri kaldırır veya web sitelerinin oluşturulmasını hızlandırmak için görüntüleri engellemenize olanak sağlar.
  • Yazdığınız bir sayfaya gitmek için başka bir yol verir. Sadece bir sayfa içinde bir kelime veya kelime bağlamak veya bulmak için bağlantı atlamak için yazmaya başlayın.
  • Ayrıca modern bir tarayıcı tüm özellikleri dahil olmalıdır: Gelişmiş güvenlik ayarları; Şifre, indir, ve Cookie yöneticileri; Temalar, çoklu dil ve çoklu platform desteği.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 18,91 Mb

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SeaMonkey 2.10 Türkçe İndir – Web Tarayıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status