March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows Gezgini Kullanarak SkyDrive Dosyalar İle Çalışma

Microsoft’un SkyDrive ™ servisini kullanarak saklanan dosyalarla çalışmak için hızlı ve kolay bir yol mu arıyorsunuz?

SDExplorer, Windows Explorer için ücretsiz, kullanımı kolay, ama çok güçlü bir uzantıdır. SDExplorer ile, Windows Gezgini’ni kullanarak Microsoft Live SkyDrive ™ üzerinde belgeler ile tüm günlük işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, herhangi bir ek program veya ActiveX bileşenlerini yüklemek ve yapılandırmak gerekmez. SDExplorer kendisi tarafından çevrimiçi depolama ile iletişim kurar.

Windows SkyDrive veri için ücretsiz çevrimiçi saklama alanı sunuyor ve SDExplorer bunları kullanmak için basit ve kolay bir yoludur!

SkyDrive ™ ile işinizi daha verimli hale getirmek istiyorsanız, Windows XP hala kullanıyorsanız, PC’nize medya dosyalarını indirmeden sağ tıklayarak SkyDrive ™ multimedya dosyalarını oynatmak istiyorsanız, Microsoft Live SkyDrive ™ için uygunsuz ve karmaşık web arayüzünden yorgun iseniz, hızlı bir şekilde bulut depolama dosyaları ile çalışmak istiyorsanız, SkyDrive ™ hesabınızdaki verilerin her zaman parmaklarınızın ucunda olmasını istiyorsanız SDExplorer Base programını kullanmalısınız.

SDExplorer

SDExplorer Base, SkyDrive dosyaları ile bilgisayar üzerinde çalışmanızı sağlayan program XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 1.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SDExplorer Base Türkçe İndir (3.1.0.845)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status