March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı Otomatik Kapatma/Açma Programı

Scheduler (Zamanlayıcı) günün belirli bir zamanda gerçekleştirmek için görevleri zamanlamayı sağlar. Görevler, varsayılan programda herhangi bir dosyayı açmak, varsayılan web tarayıcıda bir URL açmak ve bilgisayarınızı yeniden başlatma veya kapatmayı sağlar.

Kalan tüm görevleri tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızı kapatmadan önce bir çalar saat veya hatırlatma bilgisi sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız dilediğiniz zamanda açılsın veya kapansın. Sabah erken kalktınız bilgisayarı açacaksınız, bilgisayar açılıncaya kadar biraz zaman geçecektir. Peki siz kalkmadan bilgisayarınızın açılmasını istemez misiniz?

Sabah kalkacağınız zamandan önce bilgisayarın açılış saatini ayarlayın, ayarladığınız zamanda bilgisayarınız otomatik olarak açılsın. Bilgisayarınızın kapanmasını da dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Mesala sabah bilgisayarınız açılır açılmaz bir haber sitesine veya herhangi benzeri sitelere giriş yapıyorsunuz. Bunlarında otomatik olmasını ister misiniz? Bu program sayesinde hem bilgisayarınız otomatik olarak açılır hem de dilediğiniz bir URL’nin açılmasını sağlayabilirsiniz. Veya bir dosya.

Evet işte bu ücretsiz program sizlere bunları sunuyor. Kesinlikle bilgisayarınızda bulunması gerekir. Hatta bu özellikler sayesinde arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

scheduler

Scheduler bilgisayarı otomatik açma ve kapatma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 238 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Scheduler 1.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status