Sponsorlu Bağlantılar

Save Flash İndir: Video İndirme Programı

Save Flash ile internette gördüğünüz flash animasyonları, oyunları ve diğer uygulamaları zorlanmadan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Save Flash tek bir tıklama ile flash animasyonları kaydedebileceğiniz çok yönlü becerikli bir araç. Sevdiğiniz tüm flash oyunları, flash kartları, flash bannerları ve çizgi filmleri çevirimdışı iken bile kullanabileceğiniz bir koleksiyon haline getirebilirsiniz. Web sitelerinde gördüğünüz her türlü Flash dosyasını kaydedebilmenizi sağlayan bu araç, Internet Explorer’da sağ üstte logo şeklinde duruyor. İsterseniz resim kaydeder gibi sağ tıklayarak ordaki menüdende bilgisayarınıza flash’ları kaydedebilirsiniz.

İnternet video sitelerindeki tüm flash filmleri bilgisayarınıza indirin. Yeni pop-up tuşu sayesinde videoların sol üst kısmından hemen bilgisayara indirebilir veya diğer işlemleri yapabilirsiniz. Save Flash’ın uyumlu olduğu bazı internet siteleri ise şöyle.

Belirlediğiniz dosyaya seçtiğiniz flash dosyalarını kaydeden bu yazılım ile istereniz web sayfalarının tamamınıda kaydedebiliyorsunuz. Kullanımı kolay özelliklerle donatılmış bu küçük yazılımın arayüzü çoklu dil desteğide veriyor.

6.83 Mb

İngilizce

Deneme Sürümü

Download: Save Flash 4.0 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

flash nick yapma programı indir gezginler, flaş nick yapma programı gezginler, flaş nick yapma programı indir gezginler, flaş nick yapma programı türkçe, flaş nick programı indir gezginler, flash nick programı indir gezginler, flaş nick yapma programı türkçe gezginler, flaş nick yapma programı türkçe indir, flash nick yapma programı gezginler, flash nick yapma programı indir türkçe

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • OĞUZHAN
  8 Mayıs 2010

  Bir şey soracağım bu deneme sürümü yazmışsın ama Full varsa onunda link koysan daha iyi olur . Birde nasıl yapacağımızla ilgili resimli anlatım yapsan iyi olur böylelekle daha çok kişi indirir. Yinede sağol.

 • Alemdar
  8 Mayıs 2010

  Full içerik paylaşmıyoruz. Resimli anlatım konusunda yardımcı olmaya çalışırız.

 • mehmet
  29 Temmuz 2012

  güzel bence resimli anlatım olsa daha ii olur

"Save Flash 4.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats