Sponsorlu Bağlantılar

Sandboxie programları iz bırakmadan silmeye yarayan program

Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz.

Sürekli program deneyen kullanıcıların kullanması gereken bir program olan SandBoxie ile bilgisayarınızı sürekli optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Windows 2000/XP/2003/Vista

Yardımcı Link;

Sandboxie 3.66 Türkçe İndir – 2012 Son Sürümü

655,00 Kb

Türkçe

Ücretsiz

Download: Sandboxie 3.44 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

sandboxie gezginler, sandboxie indir gezginler, gezginler sandboxie, sandboxie gezginler indir, sandboxie download gezginler, sandboxie son sürüm indir gezginler, sandboxie full gezginler, sandboxie 3 44 türkçe indir, sandboxie control indir gezginler, gezginler sandboxie indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • suat
    24 Şubat 2011

    güsel olmuşş

"Sandboxie 3.44 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats