March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Resim Düzenleme, Boyama Stüdyosu

Saint Paint gerçek renk, 256 renk, 16 renk ve monochrome grafikleri ve AVI düzenleme desteği ile oluşturma ve düzenleme, herhangi bir mod veya kombine olarak hareketlendirmek için ideal bir boyama paketidir. Saint Paint Studio düzgün ve kullanımı çok kolay bir şekilde, günlük kullanımda ihtiyaç duyacağınız tüm temel grafik araçları bulunmaktadır. GIF ve JPG formatlarını (ve daha pek çok yanında) destekleyici, web için grafik tasarımı için mükemmel bir paket.

Saint Paint Studio, kırmızı göz ortadan kaldırılması için bir araç da dahil olmak üzere birçok araç ile, fotoğraf düzenleme için de keskinleştirme ve resim baskısı yapmak için tam destek. Sanatçılar ve programcılar tarafından oyun endüstrisinde kullanılmak üzere geliştirilen, size günlük kullanım için gereken her şey sunar ve yalnızca gerekli boya paketi olarak kurulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

BMP, JPG / JPEG, GIF, ICO, CUR, AVI, PNG, PCX, TIF / TIFF, TGA, WBMP ve SPS (animasyon, katmanları ve alpha kanallarını sakladığı Saint Paint Studio kendi formatı) destekler.

Boyutu: 3,5 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

 

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Saint Paint Studio İndir (18.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status