Hard Disk Test Etme, İzleme, Sorunları Giderme Programı 

Hard Disk test etme, izleme, sorunları gidermek için gelişmiş bir HDD izleme programıdır. Hard Disk Sentinel Professional programı tüm sabit disk sorunları için bir çözüm sağlar.

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) HDD / SSD sürücü desteği ile bir sabit disk izleme yazılımıdır. Sabit disk sürücüsü sorunları bulmak, test etmek, teşhis etmek ve onarmak, SSD ve HDD sağlık görüntülemek ve rapor etmek gibi işlemleri sağlar.

Hard Disk Sentinel Professional programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

hardisk sorunlari test etme

Yazılım, sabit disk sürücüsü / HDD durumunu, sağlığını, Hard disk sıcaklığını izler. Ayrıca bir kriter olarak ya da olası sabit disk hataları, performans parçalanmaları tespit etmek için kullanılan gerçek zamanlı olarak disk transfer hızı ölçer.

HDSentinel mükemmel bir veri koruma çözümüdür: etkili bir şekilde sabit disk sorunlarına son derece duyarlı en hassas sabit disk sağlık değerlendirme sistemine sahiptir, HDD hatası ve SSD / HDD veri kaybını önlemek için kullanılabilir. Profesyonel sürümü planlanan ve otomatik gelmiştir (on-problem) sabit disk yedekleme seçenekleri sadece başarısızlık değil malware ya da yanlışlıkla silebilir kaynaklanan veri kaybını önler.

Boyutu: 13,14 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sabit Disk İzleme, Sorunları Giderme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status