March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kötü Amaçlı Yazılım İşlemini Sonlandırma Programı

RKill bilinen malware işlemleri sonlandırmak için geliştirilen bir programdır. RKill çalıştığında kötü amaçlı yazılım süreçlerini sonlandırır ve ardından kötü amaçlı yazılımları kaldırır. Bilgisayarınızda yaptığı işlemleri gösteren bir günlük dosyası tutar.

RKill sadece bir programın çalışan işlemi sonlandırır ve herhangi bir dosya silmez.

Sponsorlu Bağlantılar

RKill programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Rkill çalıştığında, kötü amaçlı yazılım süreçlerini temizler. Sonrasında, yanlış dosya birliklerini ortadan kaldıran ve belirlenmiş araçları kullanarak bizi durduran önlemleri onaran bir kayıt defteri dosyası oluşturur. Bunlar bittiğinde programın çalışması sonucunda durdurulan işlemleri gösteren bir log dosyası görüntülenir. Rkill sadece bir programın çalışma işlemini durdurur ve hiçbir dosyayı silmez.

Bu programı çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatmamalısınız. Bunun yerine, bilgisayarınızı hemen biranti-virüs ya da anti-malware programı ile taramalısınız.

RKill programını farklı dosya adlarıyla indirmenizi öneriyoruz. Çünkü bazı kötü amaçlı yazılımlar, belli bir ada sahip olmayan dosyaların çalışmasını engelleyebilir.

Boyutu: 1,67 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RKill İndir (2.4.8)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status