March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Restaurant Rezervasyon Programı

Rezerve aldığınızda Müşterinizi SMS veya Mail ile bilgilendirmek istiyor musunuz? Web siteniz üzerinden online rezerve mi almak istiyorsunuz? Tek tuş ile masaları düzenlemek mi istiyorsunuz?

Kullanım Alanları

  •  Restaurantlar
  •  Kafeler
  •  Düğün Salonları
  •  Davet firmaları
  •  Organizasyon Firmaları
  •  Ramazanda hizmet veren Özel Firmalar
  •  Her türlü Toplu Grup davetleri düzenleyen firmalar
  •  Rezervasyon bilgilerini SMS veya Mail ile müşterilerine bildirmek isteyen firmalar
  •  Ramazan’da Profosyonel Hizmet vermek isteyen firmalar

Program Özellikleri 

REZERVASYON:

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanışlı arayüzü sayesinde hızlı ve güvenli rezervasyon alabileceğiniz gibi müşterinizin geçmiş ve gelecek rezerveleri hakkında anlık bilgilere ulaşabilirsiniz. Rezervasyon alırken Kullandığımız CID. (Arayan numarayı görme) teknolojisi sayesinde Telefon çalarken müşteriye cevap vermeden önce rezervasyon bilgilerini görebilirsiniz. Rezervelerine gelmeyen müşterileri için kara liste oluşturabilirsiniz.

SMS:

Rezervasyon aldığınız anda dilediğiniz kadar numaraya rezerve bilgilerini içeren SMS gönderebilirsiniz. Müşterinizin cep telefonuna SMS ile Referans no, Tarih, Saat, Rezerve adı ve kişi sayısı bilgileri gider. SMS modülü Server Müdülü kullanıcılarına ücretsiz verilecektir SMS kontör ücreti toplu SMS mantığı ile çalışmaktadır.

MAIL:

Rezervasyon aldığınız anda dilediğiniz kadar MAIL adresine kendi imzanızı, firma logonuzu ve rezervasyon bilgilerini içeren profosyonel MAIL gönderebilirsiniz. Her kullanıcı için ayrı mail imzası oluşturabilirsiniz. Rezervasyon Maillerinde detaylı rezevasyon bilgileri olduğu gibi müşterilerinizin görmesini istediğiniz rezerve notlarıda mail ile birlikte müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

MASA DÜZENİ:

Almış olduğunuz rezervasyonlar için masa ayırabilirsiniz, ayırdığınız masalar müşteri türüne göre renklenecektir dolayısı ile toplantı masasını aile masasının yanına alma gibi bir hataya düşmezsiniz. Ayrılan masalarda Müşteriye ait rezerve adı kişi sayısı müşteri türü gibi bilgileri anında görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman parmağınızı ucu ile masaların yerini ve boyutunu değiştirebilirsiniz.

RAPORLAR:

Rezerve edilmiş masalar tek tuşla müşteri bilgilerini içeren rezervasyon yazıları yazdırabilirsiniz. Karşılama raporları ile müşterilerinizi maslarına hızlı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Her kullanıcı, müşteri temsilcisi veya garson için kendi müşterilerini veya kendi bolumune ait rezerveleri içiren raporlar yazdıra bilirsiniz. Müşterilerinizin rezerve harekerlerini ozet, detaylı veya cirolu olarak yazdıra bilirsiniz. Müşterilerinize ait açık, kapalı, iptal veya kara listeye alınmış rezervelerin raporlarını alabilirsiniz.

İSTEĞE GÖRE UYARLAMA:

Programın opsiyonel yönetim paneli sayesinde bir çok özelliğini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Masa düzeni, masa zemin rengi, müşteri türü, sınırsız masa ve kısım tanımlama, kullanıcı tanımlama, menü tanımlama, çeşitli iletişim formları tanımlama ve bunlara benzer bir çok özelliği kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Programın kurulumu ve kullanımı ile ilgili üretici sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Boyutu: 36,51 Mb

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RestRezerve Türkçe İndir (10035)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status