March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt Defteri Hataları/Sorunları Düzeltme Programı

Bilgisayarınızda kaç kayıt defteri hatası var?

RegistryCleanerKit, kayıt defteri tarama hataları ve sistem kararsızlığına neden olan sorunları belirleme ve Windows kayıt defteri hatalarını düzeltmek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız artık yavaş mı çalışıyor? Yazılım yükleme ve kaldırma, donanım veya ayarlarını değiştirme kayıt defterinde hataların oluşmasına neden olabiliyor.

Zamanla kayıt defteri biriken eski ve bozuk dosyalardan dolayı bozulmaya başlar. Kontrolsüz bırakılırsa, sistem giderek daha kararsız hale gelebilir ve bilgisayarınız çökebilir.

RegistryCleanerKit Windows kayıt defteri hatalarını çözmede yardımcı olacaktır. Bu uygulama sistem çökmelerine, bilgisayar başlatma sorunlarını ve istenmeyen yığılmalara neden olan sorunları ve hataları belirlemek için kayıt defterini tarar. RegistryCleanerKit, taramadan sonra sorunlu kayıt defteri girdilerini kaldırabilir ve sistem istikrarını tekrar sağlamlaştırabilirsiniz.

Kısacası RegistryCleanerKit programı kayıt defteri hatalarını, sorunlarını çözerek bilgisayarınızı hızlanmasını sağlar. Program zaten ücretsiz, sistem sorunlarını çözmek, bilgisayar performansını artırmak için denemekte fayda var diye düşünüyorum.

RegistryCleanerKit ayrıca eski sürücüleri bulmayı da sağlıyor. Böylece, sürücü güncellemede size yardımcı olabilir.

RegistryCleanerKit

RegistryCleanerKit kayıt defteri sorunları giderme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 1.13 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RegistryCleanerKit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status