March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ağ Üzerinden PC Kontrol Programı

Uzaktan PC Kontrol Programı: VNC Virtual Network Computing kısaltmasıdır. Bu her yerde Internet üzerindeki başka bir bilgisayarda basit bir program ( “izleyici”) kullanan bir bilgisayar ( “sunucu”) ile görüntülemek ve etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır.

Ağ üzerinden pc kontrol programı, Network üzerinden çalışan pc konrol programı, yerel ağlarda uzaktan kontrol programı da diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

RealVNC herhangi bir ağ üzerinden masaüstü uygulamaları ile etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır. Üst düzey kolaylığı için, herhangi bir masaüstü yazılımı yüklemek zorunda kalmadan, bir tarayıcı içinde uzaktan kontrol edilebilir bir Java görüntüleyici vardır.

İki bilgisayar, örneğin evinizde Windows PC’nizden, ofiste ki Linux PC görüntülemek için VNC kullanabilirsiniz, aynı tip olması gerekmez. VNC ücretsiz ve kamuya açık bir program ve sanayi, akademi ve özel de milyonlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

VNC, bağımsız işletim sistemi, bilgisayarlar arasında bağlantı kurar. Android ve iOS cihaz uygulamaları VNC özellikli bilgisayarlara bağlayabilirsiniz.

network kontrol programları, ağ üzerinden pc kontrol, uzaktan pc kontrol programı gezginler, uzakdan pc ileyici ücretsiz porgramlar, network kontrol programı for mac, linux bilgisayar kontrol programı, ipad ile pc kontrol programları, bilgisayar ag kontrol, ağ yoluyla pc kontrolü proğramı
Diagram of how VNC works across a network.

RealVNC XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Yardımcı Linkler;

Boyutu: 6,85 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RealVNC Free İndir (5.0.4)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status