November 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Reallusion iClone: Kaliteli 3D animasyon yapma programı.

iClone5 dijital aktörler, ortamlar, görsel efektler, sürükle ve bırak düzenleme, güçlü fiziği ve Microsoft Kinect hazır motion capture ile gerçek-zamanlı 3D animasyon aracıdır; hızlı üretim için tasarlanmış, yaratıcı eğitim ve ön görselleştirme sağlayan muhteşem programdır. Reallusion iClone şablon tabanlı bir programdır. Hazır şablonlar arasından seçim yaparak kolay ve hızlı bir şekilde animasyonlar hazırlayabilirsiniz.

Sezgisel kolay kullanımlı arayüze sahiptir ve ekran düzenleme yapabilirsiniz. Stüdyoları ve canlı TV yapımları için Just-in-time animasyonlar. Fotoğrafdan 3B aktör oluşturulması ile gerçek yaşam aktörleri çoğaltabilirsiniz. Kendinizin veya artistlerin fotoğraflarından animasyonlar oluşturabilirsiniz. Yüz animasyonu için hazır tasarım ve 3D karakterler de mevcuttur. İnsan ve insan olmayan türler için birden fazla karakter stilleri mevcuttur.

Reallusion iClone indir

Reallusion iClone yazılımı, hazır şablonlar, hazır karakterler ile çok çabuk animasyon oluşturabilirsiniz. Programı kullanırken ilk başta zorlanabilirsiniz ama çok kolay alışacaksınız. Artık animasyon hazırlamak sizin için çocuk oyuncağı olacak.

Parçacık efektler ve özel parametreler ile özelliklere sahip şablonlar. Renk efektleri, objektif bulanıklık ve NPR gibi efektler mevcut. Özelleştirilebilir yakınsama mesafeler ile göz kamaştırıcı, 3D stereoskopik videolar oluşturun.

Reallusion iClone tüm grafik kartları, nVIDIA, ATI ve Intel ekran kartları destekliyor.

Sürümü: Reallusion iClone 5.51.3507.1

Boyutu: 347 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Reallusion iClone

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Reallusion iClone 5.51 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status