March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

RapidTyping Tutor: Ücretsiz On Parmak Öğrenme Programı

Rapid Typing Tutor her zamankinden daha verimli bilgisayar klavyesi kullanmak için yetişkin ve çocuklara öğretmek için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe on parmak programıdır.

RapidTyping Tutor diğer on parmak programlarından ayıran özelliği, eğlenceli öğrenim sağlamasıdır. Oyun oynar gibi on parmak öğreneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Rapid Typing Tutor ile tamamen ücretsiz olarak sadece birkaç kolay ders ile daha verimli klavye kullanmayı öğreneceksiniz. Önceden yapılandırılmış ders almak veya kendi eğitim derslerinizi oluşturabilirsiniz Çocuklar yazma oyunu oynayarak öğrenebilecek. Rapid Typing Tutor yetişkinler ve çocuklar, öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel ve her öğrenci için kapsamlı raporlama ve ilerlemeyi izlemenizi sağlar. Güçlü istatistik kelime dakika başına da dahil olmak üzere 15 farklı parametreler, karakterler dakika başına ve doğruluk raporları içerir.

rapidtyping-tutor-turkce-indir rapidtyping-tutor-turkce-indir-1

Yenilikçi öğrenmeyi eğlenceli yapmak için renklerle dolu bir neşeli ve sezgisel kullanıcı arayüzü var. Öğretmen yazarak yetişkin ve çocuklar ana bilgisayar klavye için görsel ipuçları çeşitli özellikleri ve tablolar ve grafikler ve istatistikleri sağlar. Birden fazla kullanıcı destekleyen okullar, kolejler ve üniversitelerde Rapid Typing Tutor kullanılabilir hale getirir.

Sekreterler, öğretmenler ve yazarlar gerçekten vazgeçilmez her öğrenci için özel olarak tasarlanmış kendi derslerini oluşturabilir.

RapidTyping Tutor ücretsiz ve Türkçe on parmak programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 14.23 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RapidTyping Tutor Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status