March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

RapidTyping: On Parmak Programı

RapidTyping, onparmak öğrenmek isteyenlerin kullanabileceği, eğlenceli ve ücretsiz bir programdır.

Yazmayı eğlenceli hale getirmek ve de bu sırada yazma hızınızı arttırmanız için bir yazma oyunu içermektedir. Eğitiminiz ile ilgili tüm detaylı istatistikleri de size sunmaktadır: Yazma hızınız, hata sayısı vb.. Klavye emulasyonu ile hangi parmağınızı kullanmanız gerektiğini de size gösterir. RapidTyping ile kendi testlerinizi de oluşturabilirsiniz. Çoklu kullanıcı desteğini de içeren RapidTyping programını klavyesini hızlandırmak isteyenlere öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program tamamen ücretsizdir. Herhandi bir kayıt ve ödeme gerektirmez. Rengarenk arayüzü ile eğlenceli ve kullanımı basittir. Yazı yazma ile ilgili oyunlar. Klavye zorluk derecesi ayarlama. Çocuklar için eğitici bir program. Kişisel derslerle kendi ayarlarınızı oluşturabilme. Çoklu kullanıcı destekleyebilme. Serbest çalışma seçeneği. Yükleme yapmadan çalıştırılabilme.

Yazı Oyunları: Eğitim için su altı temaları bir ortamda test ediliyorsunuz.Başarınıza göre sualtı temaları renk değiştirerek sizi motive ediyor.Böylece başarınızın artmasını sağlıyor.

Kolay ve Renkli Arayüz: Zengin renk kütüphanesiyle bir sürü renkli temayı destekler.

Başarı değerlendirmesi: Yaptığın işlemler veriler halinde değerlendirilerek ne kadar başarılı olduğunuzu görebilir ne yapmanız gerektiğini sistemli bir şekilde çalışarak öğrenebilirsiniz.

Klavye Zorluk Derecesi: Öğrenebilmeniz için çeşitli aktivitelerle yardımcı olur.Ayrıca bazı kısa ve anahtar bilgilerle daha kolay öğrenmenizi sağlar.

Kişisel Çalışma: Kendi çalışma programı ayarlayarak kendi derslerinizi bağımsız olarak çalışabilirsiniz.

Çoklu Kullanıcı: Birden fazla kullanıcı ayarını destekler.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"RapidTyping 2.9.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status