March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe On Parmak Programı

Rapid Typing on parmak kullanmak isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz ve Türkçe program. Kılavye kullanmanızı tam anlamı ile geliştirecek çok faydalı bir program.

Yazmayı eğlenceli hale getirmek ve de bu sırada yazma hızınızı arttırmanız için bir yazma oyunu içermektedir. Eğitiminiz ile ilgili tüm detaylı istatistikleri de size sunmaktadır: Yazma hızınız, hata sayısı vb.. Klavye emulasyonu ile hangi parmağınızı kullanmanız gerektiğini de size gösterir. RapidTyping ile kendi testlerinizi de oluşturabilirsiniz. Çoklu kullanıcı desteğini de içeren RapidTyping programını klavyesini hızlandırmak isteyenler için ideal bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Program tamamen ücretsizdir. Herhandi bir kayıt ve ödeme gerektirmez. Rengarenk arayüzü ile eğlenceli ve kullanımı basittir. Yazı yazma ile ilgili oyunlar. Klavye zorluk derecesi ayarlama. Çocuklar için eğitici bir program. Kişisel derslerle kendi ayarlarınızı oluşturabilme. Çoklu kullanıcı destekleyebilme. Serbest çalışma seçeneği. Yükleme yapmadan çalıştırılabilme.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Rapid Typing 2.9.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status