Sponsorlu Bağlantılar

Raidcall: Oyun İçi Sesli Sohbet, Mesajlaşma Programı

Raidcall-indir-oyun-sohbet-mesajlasma-programiRaidCall hızlı ve kolay gruplar ile iletişim yapmayı sağlayan ücretsiz oyun içi sesli sohbet ve mesajlaşma programıdır.

CPU kaynaklarını az kullanarak, özellikle etkili ekip çalışmasından yararlanmak isteyen kullanıcıların, online oyun tüm türleri için ideal bir grup iletişim çözümüdür. RaidCall ayrıca 10.000 kişi, isteğe bağlı konuşma modları ve esnek grup yönetimi araçları grupları için Hi-Fi ses sohbet gibi benzersiz özellikler sunuyor.

Kurulumu hızlı ve kolaydır; sunucular kiralamak veya kurmaya gerek kalmadan düşük CPU kullanımı ve minimum bellek kullanımı ile kesintisiz iletişim sağlar.

Grup İletişimi: RaidCall tek grup içinde bir anda 10.000 kullanıcıya kadar izin verir. Dünyanın her yerinden gelen Hi-Fi kalitesinde sesli sohbet. Esnek grup yönetimi sistemi. Ses kaydedici, anket, duyuru, etkinlik günlüğü ve daha fazlası gibi ek özellikler.

Anlık Mesajlaşma: Dosya transferi ve ekran paylaşımı. Sohbet kayıtları. Kişiselleştirilmiş temalar ve ifadeler ve daha fazlası

Video Yayını: RaidCall grup içindeki video sitelerinden videoları paylaşma. Gömülü Twitch ve own3D akışı izlerken grup içinde sohbet etme.

Sosyal özellikler: Yeni online oyunlar ve aktiviteleri keşfedin. Facebook ile RaidCall hesabınıza senkronize edin ve gruba katılmak için arkadaşlarınızı davet edin.

Raidcall Türkçe Yama: Türkçe Dil Desteği

Sürümü: RaidCall 7.3.4

Boyutu: 5.26 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: RaidCall.com

Download: Raidcall İndir – Oyun İçin Sesli Sohbet, Mesajlaşma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

raidcall türkçe yama, raidcall türkçe indir gezginler, raidcall indir türkçe gezginler, raidcall türkçe yama indir, raidcall türkçe yama gezginler, raidcall indir gezginler türkçe, raidcall türkçe yama indir gezginler, raidcall indir gezginler, raidcall gezginler, raidcall türkçe indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 8 Mayıs 2013

    süperrr

"Raidcall İndir – Oyun İçin Sesli Sohbet, Mesajlaşma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats