March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

R-Wipe & Clean: PC Temizleme Programı

R-Wipe & Clean sistemdeki gereksiz dosyaları silip ve bilgisayarınızın gizliliğini korumak için komple bir pc temizleme programıdır. Geçici internet dosyaları, internet geçmişi, çerezler, otomatik tamamlama formları ve parolaları, takas dosyaları, son açılan belgeleri listeler, Explorer MRU (en son kullanılan) listeleri, geçici dosyalar ve off-line faaliyetler, özel kayıtları siler. 300’den fazla uygulama kalıntılarını temizler.

Program hızlı ve güvenli-silme algoritmaları kullanarak dosyaları ve kullanılmayan disk alanını siliyor. FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

R-Wipe & Clean programı ücretli bir programdır. Ama herhangi bir kısıtlama olmadan 15 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yeni R-Wipe & Clean 10.0 Windows 8 ve 8.1 işletim sistemlerini destekler.  Microsoft Office 2007 ve Skype (!) da dahil olmak üzere 600’den fazla uygulama kalıntılarını temizler. Internet Explorer, Mozilla / Mozilla Firefox, Opera son sürümlerini destekler Safari, Flock, Netscape, AOL, MSN, Google Chrome, SeaMonkey, BT Yahoo!, Konqueror, ve K-Meleon yanı sıra, Google, Windows Live, Yahoo, ve MSN araç çubukları.

R-Wipe-Clean

R-Wipe & Clean programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumlu çalışır.

Boyutu:: 4.87 MB

Lisans: Deneme Sürümü (15 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"R-Wipe & Clean 10 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status