August 20, 2017


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Program Maker: Program Yapma Programı

Program Maker dilediğiniz veritabanı programı ile kendi programlarınızı yapabilirsiniz. Size bir veresiye programımı lazım yoksa bir haftalık ders programı çizelgesi mi yoksa ziyaretçi kayıt programımı istediğiniz her türlü programı Program Maker kullanarak yapabilirsiniz. Hatta yaptığınız programları satarak para bile kazanabilirsiniz. İstediğiniz programı hiç uğraşmadan 5dk içinde yazabilirsiniz. Program Maker bununla sınırlı değildir aşağıda programın özelliklerine göz atabilirsiniz.

Kendi programlarınızı çok kısa sürede yapabilirsiniz.

İsterseniz yaptığınız programa kullanıcı adı ve şifre ekleyebilir ve programa böyle giriş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Programlarınızın rapor veya fatura yazdırmasını sağlamak için programa uygun bir rapor tasarlayabilirsiniz.

Veritabanını kolayca oluşturabilir ve gerekli alanlara istediğiniz özellikleri atayabilirsiniz.

Programlarınızı demo ve tam sürüm olarak iki farklı tipte oluşturabilirsiniz. Ayarlar penceresinden program tipini tam sürüm seçtiğinizde programda hiç bir kısıtlama olmaz kayıt sayısı sınırsızdır eğer demo seçerseniz programa girilen kayıt sınırını seçebilir ve kullanıcıya daha fazla kayıt girmek istiyorsa satın almasını sağlayabilirsiniz.

EN ÖNEMLİ ÖZELLİK: Yaptığınız programların C# kaynak kodlarını elde edebilirsiniz. Ve istediğiniz gibi programdan değiştirebilirsiniz. Programın C# kaynak kodları Program Maker yapay zekası sayesinde bir kaç saniye içinde yazılır ve dosya olarak kaydedilir. Hem de hiç hata olmadan.

YENİ SÜRÜMDE EKLENENLER

Programda desteklenen veritabanı sistemleri MS ACCESS, MS SQL ve MYSQL olarak güncellendi.

Programınızın veritabanını MS SQL ve MYSQL veritabanlarına kolayca aktarabilirsiniz. Böylece programı kullanan herkes internet üzerinden tek ve ortak bir veritabanına bağlanarak çalışır.

9 Adet eğitim videosu eklendi. Bu saydede programı kolayca öğrenebilirsiniz.

Program lisanslama işlemi güncellendi artık daha kolay lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

Bir çok yere açıklama ve not girildi. Böylece programda bu da ne işe yarıyor sorusunun cevabını anında öğrenebiliyorsunuz.

Program artık bir den fazla dil destekliyor.

Bir önceki sürümdeki eksiklikler giderildi. Program açıldığında ingilizcedir. Ana sayfaya fare ile sağ tıklayıp açılan menüden Türkçeyi seçebilirsiniz. Eğitim Videolarını izlemek için Ana sayfada yer alan Eğitim Videosu menüsüne tıklayabilirsiniz. Sizde Program Maker programının mükemmel özelliklerini kullanarak kendi programlarınızı yazmak ve programı sınırsız kullanmak için tam sürümünü satın alın.

Bir çok kişi için program yazmak hayaldir. Program Maker programını kullanarak bu hayalinizi kolayca gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Programın fiyatı 100TL dir. İletişim İsmail Özel programci42@gmail.com 0537 639 88 86

Program Yapma Programı Bilgileri

Sürümü: Program Yapma Programı 2.6

Boyutu: 344 KB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: ismail özel

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • sinem
    8 Kasım 2014

    ben program maker i indirdim ancak programı yaptığımda açmadı error verdi.
    tam sürümünü alacaktım ancak demoda böyle bir sıkıntı yaşayınca güvenemedim açıkcası yardımcı olabilirmisiniz?

"Program Yapma Programı 3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status