Sponsorlu Bağlantılar

ProgDVB ücretsiz Türkçe Tv yayın izleme DVB programı.ProgDVB 6.34 64 Bit mevcuttur.ProgDVB 6.34 Windows 2000/XP/Vista/Win7 ile uyumlu çalışır.

ProgDVB ücretsiz Türkçe son sürümü programı uydu kartlarınız ile Tv yayınlarını izleme imkanı sağlayan güçlü bir program.

ProgDVB, bilgisayarınızda kullandığınız digital uydu alıcı kartınız ile televizyon yayınlarını izlemeniz için hazırlanmış ücretsiz ve popüler bir DVB programı. Sky star, fly vb. birçok kartı destekliyor.TV izleyicileri için vazgeçilmez bir program.

ProgDVB  ile  TV kanallarını da artık  Ücretsiz izleme şansını yakalayabileceksiniz. Unicode için kanal isimleri var, bütün milli semboller doğru şekilde gösterilir hale getirilmiş. Ayrıca Skystar 2 modülü de güncellenmiş. ProgDVB, benzerlerine rağmen hala güncelliğini koruyan yararlı ve kullanışlı bir program.Sky star, fly vb. birçok kartı destekliyor.

ProgDVB Desteklediği Veri Çeşitleri:

  • İnternet TV ve Radyo. Listesinde Hakkında 4000 kanal.
  • DVB-S (uydu), DVB-S2, DVB-C (kablo), DVB-T,ATSC,ISDB-T.
  • IPTV.

ProgDVB 64-bit version İndir

Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0

Not: Türkçe dil desteği

9,00 Mb

Türkçe/İngilizce

Ücretsiz


Download: ProgDVB 6.45 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

progdvb full türkçe indir, progdvb türkçe indir, progdvb türkçe full indir, progdvb full türkçe, progdvb türkçe full, progdvb indir türkçe, progdvb 6 full indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ProgDVB 6.45 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats