December 9, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Process Lasso Portable 64 Bit

Process Lasso Portable işlem yönetici programının taşınabilir sürümü

Process Lasso Portable programı gelişmiş bir işlem yöneticisidir. Process Lasso Portable programının XP, Vista, Windows 7 64 Bit işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Process Lasso ücretsiz programı sayesinde bilgisayarın yavaşlamasına neden olan, CPU kullanımını artıran, CPU yu daha fazla tüketen işlemleri otomatik olarak engelleyerek bilgisayarın yavaşlamasını engeller ve performansını artırır.

Aşırı CPU tüketimi, kontrol den çıkan işlemler bilgisayarın donmasına neden olabiliyor. Process Lasso programı CPU kullanımını denge de tutan ve bilgisayarın donmasına, aşırı yavaşlamasına neden olan işlemleri otomatik olarak engelleyecek gelişmiş bir işlem yönetici teknolojisine sahiptir.

Bu program aslında Windows’un sahip olduğu Görev Yöneticisi ile eşdeğerdir. Ama Görev Yöneticisinin gelişmiş bir alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Anlayacağınız Process Lasso programı bilgisayarın yavaşlamasına, donmasına neden olacak işlemleri otomatik olarak durdurur ve CPU tüketimini, CPU yoğunluğunu en aza indirmeye çalışır. Böylelikle bilgisayar performansınız artar.

Boyutu: 2,61 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Process Lasso Portable 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats