March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PowerSuite 2014: PC Bakım, Optimizasyon Programı

PowerSuite 2014 programı PC bakımı ve PC optimizasyonu için tasarlanmış kaliteli bir programdır. PowerSuite 2014 en iyi PC bakım programları arasında yerini alıyor.

PC’nizin sürekli düzgün çalışması için bakıma ihtiyacı vardır. Çünkü sistemde ki yığılmalar vs her şey PC performansını kötü etkileyen faktörlerdir. Bu nedenle her bilgisayarda bir tane PC bakım programı bulundurmak şart. PowerSuite programı da bunlardan birisi. PowerSuite programını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, eğer memnun kalırsanız programı satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kapsamlı bir performans çözümü ile donatılmış, hızlı ve etkili bir şekilde PC sorunlarını çözebilirsiniz. PC’nizin optimizasyon seviyesini kontrol edin ve geliştirilebilir sistem alanlarını bulmak için bir tam sistem taraması başlatın.

Ayarları ve kaynak yönetimi optimize.

PowerSuite ekstra hız için bilgisayarınızda ayarlamalar yapar ve PC’yi yönetmenizi sağlar. PC’nizin verimliliği,gücü için hız araçlarını etkinleştirin.

PowerSuite önemsiz dosyaları ve eski yedekleri temizlemenin yanı sıra, disk alanını genişletmek için büyük dosyaları sıkıştırır Sürücülerinizi güncelleyin.

PowerSuite gelişmiş donanım verimliliği için sürücülerin son güncellemelerini sağlayacaktır.

Powersuite 2014

PowerSuite 2014 programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 1,45 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PowerSuite 2014 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status