October 22, 2021


Dosya sıkıştırma/arşivleme ve arşiv dosyaları açma programı

Dosyaları sıkıştırın ve arşiv içeriğini açın, bulut depolama hesaplarına ve FTP sunucularına bağlanın, ISO görüntülerini derleyin ve dosyaları disklere yazın ve daha fazlasını yapın. Günümüzde piyasada bulunan sıkıştırma araçları oldukça fazla olduğu için hızlı sıkıştırma ve çıkarma, sıkıştırmadan sonra küçük arşivler veya programın işlevselliğini artırmak için ek araçlar içeren programlar daha çok tercih edilmektedir.

PowerArchiver her şeye sahiptir ve zengin özellikleri sayesinde arşiv programları içerisinde öne çıkmaktadır. Arayüz çoğunlukla genel bir arşivde bulunan öğeleri içerir. İlk çalıştırmadan önce, gelişmiş seçenekleri etkinleştirip etkinleştirmemeyi seçebilirsiniz, ancak bu tercih daha sonra değiştirilebilir.

Hızlı sıkıştırma ve arşivden dosya çıkarma

Hızlı bir şekilde sıkıştırmayı ve çeşitli dosyalardan (WinRAR kurulu ise .rar da dahil olmak üzere) arşiv içeriğini çıkarabilirsiniz. Testlerimizde, yaklaşık bir dakikada 2.5GB’lık bir arşivden dosya çekmeyi başardı. Beklendiği gibi, CPU ve RAM konusunda çok talepkardı.

Kurulum sonrasında, araç, dosyaları kolayca şifrelenmiş .zip veya .7z arşivlerine sıkıştırmak, onları bir bulut hesabına veya FTP yoluyla yüklemek veya daha sonra onları yakmak için ISO imajlarına derlemek için Windows Gezgini içerik menüsüne yeni girdiler ekler.

Toplu işlem araçları, bulut depolama, FTP istemcisi, yedeklemeler ve disk yazıcı

Uygulama, toplu iş araçlarını kullanarak sıkıştırma ve çıkarma konusunda aynı anda birden çok dosyayı işleme imkanı sunar. Dahası, entegre bir dönüştürücü, arşiv formatlarını hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlar.

Bulut paylaşımı, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Azure, S3, Ek Cloud, Attachment Cloud Beta ve Box için desteklenir. Dosyaları indirmek ve yüklemek, özel bir zamanlayıcıda otomatik olarak çalışan tam, artımlı ve diferansiyel yedeklemeleri oluşturmak için arşivleri, ISO görüntülerini ve diğer dosya türlerini yazmak için entegre bir disk yazıcıya başvurmak için dahili bir FTP istemcisini de kullanabilmenin yanı sıra yeniden yazılabilir diskleri silmek için kullanılır.

Sonuç

Özetlemek gerekirse, PowerArchiver, yalnızca dosyaları sıkıştırmak ve arşiv içeriğini ayıklamak için değil aynı zamanda bulut depolama hesaplarına veya FTP sunucularına bağlamak için olduğu kadar diskleri de yakmak için tasarlanmış güvenilir, hızlı ve çok yönlü bir yardımcı program olarak kanıtlıyor. Varsayılan yapılandırma yeni başlayanlar için yeterliyken derinlemesine özelleştirme tercihleri uzmanların gereksinimlerini karşılamalıdır.

PowerArchiver Bilgileri

Sürüm: PowerArchiver 16.10

Boyut: 25.93 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PowerArchiver Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status