Potatoshare Card Data Recovery: SD Card, CF Card, MMC vs hafıza kartından dosya kurtarma programı.

Potatoshare Card Data Recovery, SD Card, CF Card, MMC, XD-Picture ve diğer hafıza kartlarından fotoğraf, müzik, video vs dosyaları kurtarmak için yardımcı olan gelişmiş bir veri kurtarma programıdır.

Hafıza kartları veri taşımak için kullanılan en yaygın aygıtlardır. Taşınması, kullanımı kolay cihazlardır. Hafıza kartları sayesinde bir cihazdan diğerine taşımak çok kolaydır. Özellikle en önemli bilgilerimizin yanımızda olması için hafıza kartlarını kullanırız. Her an lazım olduğu için güvenliği de önemlidir. Hafıza kartları virüs vs kötü amaçlı yazılımlardan çok çabuk etkilenir. Farklı bilgisayarlarda kullanıldığı için virüsler çok çabuk bulaşır. Virüs veya benzer durumlardan dolayı verileriniz etkilenebilir. Bu verileri kurtarmak da büyük bir sorundur.

Potatoshare Card Data Recovery programı herhangi bir hafıza kartından veri kurtarmak için yardımcı olan güzel bir programdır. Fotoğraf, müzik, video ve diğer belgeler dahil olmak üzere, çeşitli verileri kurtarmayı sağlar. Ücretli bir program olduğu için, ücretsiz deneme sürümünü kullanacaksınız. Ücretsiz sürümü de sadece 20 dosya kurtarmayı sağlıyor. Yinede programı deneyin, eğer işinize yarayacağını düşünüyorsanız, uygun bir fiyata programı satın alabilirsiniz.

Programın diğer özelliklerine bakacak olursak, güçlü, hızlı, kolay kullanımlı ve en önemlisi salt okunur kartlardan veri kurtarmak için mükemmel bir araçtır. SD Kart dahil olmak üzere çoğu hafıza kartlarını destekliyor, CF Kart, MMC (MultiMediaCard), XD Picture Card, Memory Stick, SmartMedia kart, SDHC, MicroSD, MiniSD vb

Potatoshare Card Data Recovery indir

Potatoshare Card Data Recovery programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 1.44 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Potatoshare Card Data Recovery 3.0.0.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status