March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Pokki: Windows 8 İçin Başlat Menüsü

Pokki for Windows 8; Windows 8 Başlat Menüsü Pokki. Start menu / Başlat Menüsü ve daha fazlasını alın.

Start button for Windows 8 / Windows 8 için Başlat Butonu; Programlar, dosyalar, kontrol paneli ve Pokki start düğmesine tek bir tıklama ile güç seçenekleri bulabilirsiniz ve açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz yüzlerce masaüstü uygulamalar;

Facebook ve Angry Birds gibi ücretsiz uygulamalar ve oyunlar ile PC’nizde bir cep benzeri uygulama deneyiminin keyfini çıkarın.

Gerçek zamanlı bildirimleri;

E-postalarınızı, tweetler ve daha fazla güncel sizi tutmak en sevdiğiniz uygulamaları gelen bildirimleri ile haberdar olun.

Kolayca Pokki Menü ile uygulamalar, web siteleri, ve gerçek zamanlı bildirimler erişim. Pin ve en sevdiğiniz uygulamalar ve sadece akıllı yaptığınız gibi web siteleri düzenlemek.

Pokki

Pokki, çok sık kullandığınız, sürekli elinizin altında bulunmasını istediğiniz uygula ve oyunları görev çubuğunda kendine özgü bir biçimde biraya getiren ücretsiz bir program ve servistir.

Gmail, Facebook, Twitter, instagram hesaplarınıza gelen bildirimleri anında görev çubuğunuzda görüntüleyebilir ve ilgili uygulamalar aracılığıyla yanıt verebilirsiniz. Dilerseniz aynı arayüze Windows program, konum ve ayar kısayollarını da ekleyebilirsiniz.

Windows 8 kullanıcıları Pokki’yi dilerlerse yeni ve modern bir başlat menüsüne kolaylıkla çevirebilirler. Bünyesinde yüzlerce ücretsiz uygulama barındıran Pokki’nin uygulamalarına şuradan gözatabilirsizi: https://www.pokki.com/apps

Boyutu: 803,32 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Pokki 0.265.14.331 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status