Point Blank: Online MMOFPS Oyunu

Point Blank milyonlar tarafından oynanan online MMO FPS oyunudur. Point Blank oyununu oynamanız için kayıt yaptırmanız gerekiyor. Üye olmadan oynayamazsınız.

Nfinity tarafından geliştirilen oyun yüzlerce ülkede popüler olduktan sonra, ülkemiz de de popüler olmuştur. Bu nedenle Nfinity Point Blank oyununu tamamen Türkçeleştirmiştir. Oyun grafikleri ve sesleri ile oynayanları hayran bırakıyor. Popüler oyunların çoğu Türkçe olmadığı için ülkemizde pek oynanmıyor. Ama Point Blank hem Türkçe olması hem de oyun kalitesi ile ülkemizde binlerce kişi tarafından oynanıyor.

Point Blank masaüstü istemcisini bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra istemci üzerinden veya internet sitesine girerek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt yaptıktan sonra size Point Blank dünyasına girebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Point Blank Karakterleri

Point-Blank-Karakterleri- Point-Blank-Karakterleri-1-

Point-Blank-Karakterleri-2- Point-Blank-Karakterleri-3-

Point-Blank-Karakterleri-4- Point-Blank-Karakterleri-5-

Point Blank’e başlamak ve aksiyona katılmak için hemen Point Blank Kurulum Yöneticisi’ni ücretsiz indirin. Eğer oyuna kayıtlı değilseniz, oyun indirilmeye devam ederken “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Point Blank Bilgileri

Boyutu: 2.69 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Point Blank Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status