March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Türkçe Po Dosya Editörü

Poedit çapraz platform .Po dosyaları editörüdür. Bu wxWidgets araç kiti ile kurulmuştur ve sadece GTK + ve Windows üzerinde çalıştırabilirsiniz. Bu vi başlatılması ve elle dosya ve katalog düzenleme için daha uygun bir yaklaşım sunmayı amaçlamaktadır.

Diğer katalog editörleri aksine, poEdit çok kompakt bir şekilde verileri gösterir. Unix ve Windows sistemlerinde çalışır. Çoğul formları desteklememektedir. Whitespaces vurgulama bulunmaktadır. Bulanık ve çevrilmemiş kayıtları listenin üst kısmında vurgulanır ve görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

.Mo dosyaları otomatik derleme (isteğe bağlı). Otomatik başlıkları güncelleyin. Referanslar tarayıcı nerede ve hangi bağlamda dize kullanılan içinde görmenizi sağlar. Sen çevrilebilir dizgeleri için kaynak kodu taramak için poEdit kullanabilirsiniz. KDE ve GNOME masaüstü ile entegrasyon.

UTF-8 desteği. Poedit işletim sistemi ve Unicode dahili eserleri tarafından desteklenen tüm kodlamaları anlar. Satır sonu formatları arasında dönüşüm (yararlı Windows altında elle katalog düzenlemek gerekiyorsa) desteği. Çeviri belleği sık cümleleri çeviri otomatikleştirir. Poedit tüm PO, MO ve RPM dosyaları çevirisi verileri yeniden kullanabilirsiniz.

Poedit programının Windows sistemler için son sürümü eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Poedit Türkçe İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status