March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Cihazlar Arasında Medya Paylaşım Programı

Plex Media Center, bilgisayar ve ev sinema sistemleri arasında medya dosyalarına anında erişim sağlayan, görsel olarak çekici kullanıcı arayüzü ile ücretsiz bir program.

Plex Media Center bilgisayarınız, ev sinema sistemleri, televizyon veya mobil cihazlar arasında resim, müzik ve video dosyalarına erişim yapmayı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Plex Media Center bu cihazlar arasında medya dosyalarını eşitlemeyi sağlar.

Yerel ağınızdaki ses, müzik ve fotoğraflarınıza Plex Media Center kurulu herhangi bir cihazdan ulaşabilmek için ağınızdaki bir bilgisayarda Plex Media Server programı kurulu olmalıdır. Program ile kodek ya da uyumluluk sorunları yaşamadan içeriğinizi dilediğiniz platfrom (Linux, Windows, Mac) ve cihazdan (iOS, Android, Windows Phone 7, Windows 8 – Mobil uygulamalar ücretli olabilir) oynatabilirsiniz. Program ayrıca multimedya dosyalarınızı organize eder, içeriğindeki eksik bilgileri internetten elde ettiği bilgilerle tamamlar ve medya kütüphanenizi görsel olarak iyileştirir.

Plex Media Center

Önemli: Plex Media Center programını kullanabilmeniz için Plex Media Server‘ın ağınızda kurulu olması gerekmektedir. Sonrasında Plex Media Center kuracağınız her cihazla (Akıllı telefon, Tablet, PC, Akıllı TV) ağınızdaki filmle ve müziklerinize erişebilirsiniz.

Program için gerekli: 

  • Plex Media Server
  • Adobe Flash Player

Not: Video kod çözme donanımı NVIDIA GeForce 9400M, GeForce 320M, GeForce GT 330M, ATI HD Radeon GFX veya Intel HD Graphics ile donatılmış Mac modelleri tarafından desteklenmektedir.

Plex Media Center Mac OS X Snow Leopard ve üzeri sürümleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 34.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Plex Media Center 0.9.5.4 İndir (Mac OS X)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status