August 8, 2020


Pixopedia: Ücretsiz kullanabileceğiniz çizim, yüz şeklini değiştirme, animasyon, video düzenleme programı.

Pixopedia, bir çok programı içinde barındıran program paketi gibi özellikler sunuyor. Çizim yapmak istiyorsanız, animasyon yapmak istiyorsanız veya video dosyaları üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız Pixopedia programı yardımcı olacak. Basit bir çizim programı gibi gözükse de, bir çok medya dosyası üzerinde çizim ve düzenleme imkanı sunan kaliteli bir programdır.

Bu ücretsiz program resim düzenleme ve boyama, animasyon ve video düzenleme için yeni bir yaklaşım sunuyor. Fırça hareketi ile herhangi bir eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı 3D fırçalama ve anlık gölgeleme imkanı sunuyor. Yüz deformasyonları, yüz şeklini değiştirmek için kolay bir kullanım sunuyor.

Pixopedia indir

Birden fazla kağıt sayfa arasında baskı ile jumbo boy posterler oluşturabilirsiniz. Hızlı filtreler, özel filtreler, çeşitli renk manipülasyonları ve ayar teknikleri sunuyor. Rötuş araçları, histogram ve fonksiyonları, resim/fotoğraf birleştirme, çeşitli gürültü fonksiyonları ve çok daha fazlasını bu programda bulacaksınız.

Pixopedia programın iki çalışma modu vardır;

Birinci, düğmeler ve araç panellerin yer aldığı moddur. Diğeri ise menü modudur. Yani sadece menü düğmesi görünür, panel ve düğmeler gizlidir. Bu mod, ileri düzey kullanıcılar içindir.

Programın alt panelinde görünür önceden tanımlanmış 9 fırça seti bulunur. Fırçalar fare tıklaması veya klavye kısayolu ile ( 1-9 ) erişilebilir. Fırça kullanırken klavye kısayolu ile fırçayı anında değiştirebilirsiniz. Bu da çizim yapmak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Her fırça kendi ayarları, renk, doku, arka plan karosu ve diğer parametreleri kullanılmaktadır. Fırçalar değiştirilmiş ve ayrı ayrı ya da 9 komple set olarak kaydedilebilir.

Pixopedia programı tam anlamı ile çizim yapmak için tasarlanmış olsa da, animasyon, resim ve video düzenleme imkanı sunan faydalı bir program. Sunduğu özellikleri tam anlamı ile görmek için programı denemenizi tavsiye ederim.

Sürümü: Pixopedia 2014 0.0.9a

Boyutu: 20.04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SigmaPi Design

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Pixopedia: Çizim, Animasyon, Video Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status