iPhone / iPad İçin Pixlr Express Uygulaması

Pixlr Express-iphone-fotograf-duzenlemePixlr ExpressiPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır. iOS mobil cihazlar üzerinde çekmiş olduğunuz fotoğrafları ve mevcut resimleri düzenlemek için kaliteli ve hızlı bir fotoğraf editörü arıyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı deneyebilirsiniz.

Pixlr Express ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması ise neler yapabilirsiniz bir göz atalım; Resim/fotoğraf kırpma, döndürme/çevirme, kesme, yeniden boyutlandırma, kırmızı göz kaldırma, kolaj oluşturma ve daha bir çok düzenleme imkanı sunuyor.

Ücretsiz resim editörü, resimleri/fotoğrafları özelleştirmek için 2 milyon ücretsiz efekt imkanı sunuyor. Çekmiş olduğunu fotoğraflara efekt vermek istiyorsanız bu ücretsiz uygulama sayesinde hızlı bir şekilde milyonlarca efekt uygulayabilirsiniz. iOS mobil cihazınız üzerinde profesyonel bir fotoğraf düzenleme imkanı sunuyor.

Sonuç olarak iOS mobil cihazınız için resimleri/fotoğrafları düzenleme, boyutlandırmak ve efekt vermek için iyi bir uygulama arıyorsanız Pixlr Express uygulamasını deneyebilirsiniz.

Sürüm: Pixlr Express 2.2.1

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 13 MB

Gerekli Sürüm: iOS 6.0 ve üzeri

Üretici: Autodesk Inc.

Güncelleme: 17 Ocak 2014

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Pixlr Express İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status