February 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerden, Fotoğraflardan Video Hazırlama Programı

Video dosyaları içine resimleri dönüştürmek ister misiniz? Resimleriniz den video oluşturmak ister misiniz? Resimleriniz den animasyon oluşturmak ister misiniz? Resimleriniz den slayt gösterisi oluşturmak ister misiniz?

Tüm bu isteklerinize cevap verecek bir program mevcut. Picture2avi, resimlerinizden AVI videolar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Sınırsız sayıda resimler seçebilirsiniz. Program çok kolay kullanım sunan bir arayüze sahiptir. Kare sayısı her resim için ayarlanabilir ve görüntü listeleri kaydedilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Picture2avi programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Görüntülerden fotoğraf gösterileri oluşturmak için bu programı kullanabilirsiniz. Bazıları da slayt veya ‘ fade gibi video için kullanılabilir farklı geçiş efektleri vardır, stop-motion animasyon vb oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca görüntüleri bir refelection ekleyen özel bir ayna etkisi ekleme imkanınız var. Sisteminizde yüklü uyumlu herhangi bir codec kullanarak videolar oluşturabilirsiniz. Picture2avi hangi otomatik mevcut en iyi codec karar vermenize yardımcı olur.

Picture2avi programı JPEG, GIF, PNG, TIFF, WMF, EMF, EXIF, ICO formatlarında resimler eklemenizi destekler.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Picture2avi 3.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status