Apple’dan Windows Bilgisayara Fotoğraf Aktarma Programı

PhotoTrans indiriOS sistemine sahip Apple mobil cihazlar; iPhone ve iPad’den Windows bilgisayara fotoğraf aktarmak için ücretsiz program arıyorsanız PhotoTrans fotoğraf transfer programını denemenizi tavsiye ederim.

Apple mobil cihazlardan bilgisayara fotoğraf aktarmak için iTunes alternatifi bir program arıyorsanız bu ücretsiz programı denemekte fayda var. iTunes olmadan iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlardan fotoğraf aktarmak, albümleri düzenlemek için faydalı bir program.

Camera Roll, Photo Stream, Photo Library veya kişisel fotoğraf albümlerinizi kolayca bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Bu ücretsiz program, pek çok faydalı özellik sunuyor; Toplu olarak fotoğraf taşıma imkanı sunuyor. Tek tek fotoğrafları transfer etmek yerine toplu olarak tüm fotoğrafları bilgisayara taşıyın.

Bilgisayara veya herhangi bir cihaza fotoğraf aktarma özelliği de sunuyor. Ayrıca slayt gösterisi oluşturmanızı sağlıyor. Mobil cihazınızdaki tüm fotoğrafları yönetmek için mükemmel bir program.

Bu ücretsiz program, iMobile tarafından geliştirilmiştir. Apple mobil cihazlardan bilgisayara fotoğraf aktarmak için tam bir çözümdür.

Sürümü: PhotoTrans 1.5.0

Boyutu: 5.30 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: iMobie Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoTrans İndir – Apple Cihazdan PC’ye Fotoğraf Aktarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status